انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشي و سراميک سعدي بوستان

انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشي و سراميک سعدي بوستان

کاشی های کاشي و سراميک سعدي بوستان دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشي و سراميک سعدي بوستان تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.

در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید.
ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید.
اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشي و سراميک سعدي بوستان هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

شركت كارخانجات كاشي و سراميك سعدي در سال 1340 با توليد كاشي ديوار فعاليت خود را آغاز نموده است.

اين شركت جهت همسويي با بازار و رسيدن به تكنولوژي و توليد محصولات جديددر سال 1383 با تركيب تجربه طولاني بيش از 43 سال مدرنترين و به روزترين تكنولوژي صنعت سراميك فاز توسعه توليدات كاشي كف با نام " بوستان " را آغاز نمود و هم اكنون توانسته است در صدر توليدكنندگان برتر كاشي و سراميك قرار كيرد.

در حال حاضر اين شركت قادر به توليد كاشي كف لعاب دار ، در طرح ها و رنك هاي متنوع (ساده-رستيك) در سايزها و ابعادي مانند : 60×60، 50×50، ‌40× 40، 60×30 مي باشد.

محصولات کاشی سعدی

انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشي و سراميک سعدي بوستان

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا