قیمت کاشی ضد اسید | کویر | مرجان | البرز | تکسرام| سرامیک و آجر صنعتی ارزان

قیمت کاشی ضد اسید | کویر | مرجان | البرز | تکسرام| سرامیک و آجر صنعتی ارزان

امروزه در صنعت (آزمایشکاه کارگاه و انبار)، کاشی و سرامیک صنعتی ضد اسید کاربرد زیادی دارد. کارخانجات مختلف از جمله مرجان ، کویر ، البرز و تکسرام تولیداتی دارند که قیمت هرکدام متفاوت است.

کاشی ضد اسید و قلیای صنعتی دارای پوشش هایی با طول عمر زیاد و مقاوم در برابر شرایط بسیار خورنده شیمیایی، دماهای بالا، ضربات مکانیکی و سایش می باشند. این سرامیک ها هم چنین دارای مقاومت فشاری چند برابر بتن تقویت شده هستند. علاوه بر این، وجود خاصیت ضد لغزش در بعضی از این سرامیک ها باعث افزایش ایمنی کارکنان و پایین آمدن احتمال کاهش بازدهی به دلیل وقوع سانحه می شود.

اما در فضاهایی که امکان وجود عوامل کثیف کننده و آلوده کننده محیط وجود دارد، استفاده از انواع مسطحی که دارای خاصیت ضد خش و ضد لک هست و نظافت آن سهل تر می باشد، توصیه می شود.

بنابراین اگر نظافت و بهداشت محیط کاری برای شما مهم است، لازم است که حتما از مدلهای غیر برجسته استفاده کنید.

سرامیکهای صنعتی ضد اسید و قلیا به راحتی قابل شستشو بوده و گزینه ایده آلی جهت آزمایشگاه ها، انبارها، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع لبنی، نیروگاه‌ها، صنایع فلزی و متالوژی، صنایع غذایی و دارویی، کارخانجات صنایع شیمیایی و مواد شوینده، کارخانجات تولید کود شیمیایی، کارخانجات تولید و بازیافت سولفور و اسید سولفوریک و صنایع مشابه که سطوح در معرض ریزش اسید و یا باز قرار دارند، است.

 

تولید کنندگان سرامیک ضد اسید

محصولات کاشی و سرامیک ضد اسید را معمولا کارخانه های البرز ، مرجان ، تکسرام و کویر تولید و عرضه می کنند. 

تولید محصولات ضد اسید کارخانجات البرز ، مرجان و تکسرام معمولا در اندازه های 20x20 و 30x30 می باشد که مناسبترین گزینه جهت استفاده در مکانهای کوچک و یا سرویس بهداشتی هست. اما اگر به دنبال سرامیک کف ضد اسید و صنعتی در ابعادی بزرگتر و با جلوه تر هستید، بهتر است که آنرا در بین کاشی های گرانیتی جستجو کنید.

 

تلفن تماس و مشاوره رایگان کاشی ضد اسید

جهت استعلام قیمت و دریافت راهنمایی: با همکارمان ( آقای فرقانی ) 09132588101 تماس بگیرید.

هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.

 

معرفی محصولات کاشی ضد اسید البرز

تولید جدید محصولات سرامیک ضد اسید البرز در ابعاد (۲۰ در ۲۰) و (۳۰ در ۳۰) و (۴۳ در ۴۳) می باشد و چنانچه تمایل دارید از این سرامیک جهت کف آزمایشگاه و مراکز صنعتی و کف سرویس مراکز بهداشتی استفاده نمایید انتخاب مناسبی است.

طرح های ۲۰ در ۲۰ به قرار زیر است:

            

قیمت درجات مختلف آن بقرار زیر است:

درجه یک : 26400 تومان   -   درجه دو: 24200 تومان   -   درجه سه: 21000 تومان

 

معرفی گرانیت ضد اسید کارخانه گرانیت کویر یزد

یکی از محصولات کارخانه کویر یزد "گرانیت 60x60 نانو پولیش ضد اسید" می باشد. این محصول در رنگهای سفید سوپر و رنگ کرم روشن تولید می شود که سفید آن بیشتر برای مکانهای تجاری یا لوکس که قصد ایجاد جلوه ای مدرن در محیط دارند استفاده می شود. ساختار این محصول، گرانیت می باشد که استحکامی بالاتر از سرامیک و پرسلان دارد و از جمله کاربردهای این محصول جهت  مصارف صنعتی و کارخانجاتی می باشد که نیاز به نصب دستگاهها و تجهیزات چند تنی بر روی سطحی مستحکم دارند.

در زیر نمونه هایی از تصاویر این گرانیت را مشاهده می کنید:

 

کاشی سرامیک ضد اسید کویر مرجان البرز تکسرام     http://kashiceram.com/images/Blog/%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%20%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B4%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%B11.jpg   http://kashiceram.com/images/Blog/%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%20%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B4%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%B11.jpg

 

در زیر، فیلم طبیعی که از این گرانیت گرفته شده را می توانید مشاهده نمایید:

 

معرفی محصولات کاشی مرجان

تولید جدید محصولات سرامیک ضد اسید مرجان در ابعاد (۲۵ در ۲۵) و (۳۳ در ۳۳) می باشد و چنانچه تمایل دارید از این سرامیک جهت کف آزمایشگاه و مراکز صنعتی و کف سرویس مراکز بهداشتی استفاده نمایید انتخاب مناسبی است.

طرح های کاشی ضد اسید مرجان به قرار زیر است:

 

 

قیمت درجات مختلف کاشی ضد اسید مرجان بقرار زیر است:

لیست قیمت کاشی ضد اسید مرجان
ابعاد نوع ضخامت قیمت درجه یک قیمت درجه دو قیمت درجه سه
33x33 آجدار 11 میلیمتر 36200 تومان    
33x33 ساده 11 میلیمتر 34100 تومان    
25x25 آجدار 11 میلیمتر 33000 تومان    
25x25 ساده 11 میلیمتر 32000 تومان    

 

کلمات کلیدی مربوط به کاشی و سرامیک ضد اسید

آجر ضد اسید کاشی ضد اسید سرامیک ضد اسید قیمت کاشی ضد اسید قیمت سرامیک ضد اسید کاشی ضد اسید مرجان سرامیک ضد اسید مرجان کاشی ضداسید سرامیک ضداسید كاشي ضد اسيد سراميك ضد اسيد

 

کاربردهای کاشی ضد اسید

1- محیط های اسیدی

کاشی ضد اسید جهت کاربرد در محیط هایی که در معرض اسیدها ( به استثناء اسید فلوئوریدریک HF) قرار دارند، مناسب میباشند. از جمله: حوضچه های اسید و مواد شیمیایی، صنایع دارویی، پوشش دیوار ، کف و سکوی آزمایشگاه های شیمیایی، انبار های مواد شیمیایی، سطوح داخلی مخازن نگهدارنده مواد شیمیایی

2- محیط های عبور بارهای سنگین

کاشی ضد اسید جهت کاربرد در محیط هایی که در معرض عبور بارهای سنگین دینامیکی قرار دارند . مانند کف انبارهای صنعتی که لیفتراک های حامل بار بر روی آن تردد می نمایند، مناسب میباشند.

3- محیط های دارای بوهای آزاردهنده

کاشی ضد اسید جهت کابرد در محیط هایی که در معرض مواد دارای بوی آزار دهنده قرار دارند (مانند آشپزخانه های صنعتی و سروریس های بهداشتی عمومی) مناسب میباشد.

به واسطه جذب آب بسیار پایین بدنه کاشی ضد اسید ، نفوذ مواد بدبو به بدنه بسیار سخت بوده و مانع ایجاد بوی نامطبوع در محیط در اثر مرور زمان می گردد.

4- تامین ایمنی محیط های مستعد لغزش

 کاشی ضد اسید معمولا در دو نوع ساده (Plain) و آجدار (Anti-Slip) تولید می گردد که نوع آجدار آن جهت مصرف در محیط هایی که خاصیت ضد لغزندگی محصول مورد نظر است (مانند حاشیه استخرها ، آشپزخانه های صنعتی که در معرض چربی ها قرار دارند و..) کاربرد بیشتری دارد.

5- پوشش کف و دیواره سالن های صنعتی

کاشی ضد اسید جهت کاربرد در صنایع غذایی ، کارخانه های تولید فرآورده های لبنی ، صنایع روغن کشی ، صنایع فرآوری گوشت ، کنسرو سازی ، کارخانه های نوشابه سازی ، صنایع بسته بندی مواد غذایی و… مناسب میباشد.

 

نصب و بند کشی کاشی ضد اسید صنعتی

جهت بهره مندی از ویژگی های مثبت کاشی ضد اسید ، رعایت نکات ذیل در نصب و بند کشی این محصول ضروری می باشد .

۱- استفاده از ملات ضد اسید مناسب (با توجه به شرایط محیط بهره برداری) جهت نصب و بند کشی.

توجه داشته باشید که عدم استفاده از ملات ضد اسید باعث می شود به مرور زمان اسیدهای محیط صنعتی با ایجاد خورندگی در ملات عادی ، از بند کشی ها عبور کرده و به زیر کاشی ها نفوذ کرده و موجب عارضه لق شدن ، شکستگی ، آسیب دیدگی پوشش های انجام شده و یا ایجاد بوی نا مطبوع گردد .

۲- اجرای بند ۲ تا ۵ میلیمتری و پر نمودن کامل بندها توسط ضد اسید

اجرای بند باعث جلوگیری از نفوظ مواد اسیدی در لای درز کاشی و سرامیک می شود و در نتیجه دوام بیشتر آنرا تضمین می کند.

۳- توجه به پر نمودن کامل سطح زیرین کاشی ها با ملات ضد اسید

استفاده از ملات ضد اسید از نفوظ اسید زیر سرامیک جلوگیری می کند که این خود جلوی لق شدن کاشی ها در مرور زمان را می گیرد.

 

نصب صحیح سرامیکهای ضد اسید صنعتی: نکات و ترفندها

قبل از نصب، کالیبر و نوانس (SHADE) کاشی ها را کنترل نموده و برای نصب سرامیک ها به صورت یک رنگ در یک فضای پیوسته از سرامیکهای هم کالیبر و با نوانس (SHADE) رنگ یکسان استفاده نمایید.

قبل ازنصب، ازاجرای مناسب زیرسازی سطح مورد کاشیکاری اطمینان حاصل نمایید. دراجرای زیرسازی به نکاتی مانندمیزان باروارده برسطح کاشیکاری، عایقکاری مناسب، شیب بندی و ... توجه فرمایید.
قبل از نصب مشخصات فنی و توضیحات درج شده برروی بسته بندی محصولات را مطالعه فرمایید.
استفاده از ملات / چسب ضداسید جهت نصب سرامیکهای ضد اسید صنعتی ضروری می باشد.
برای کسب نتیجۀ مطمئن و افزایش زمان بهره برداری از محصولات، استفاده از مشاورین نصب سرامیک ضد اسید در پروژه توصیه می گردد.
در استفاده از ملات/چسب و خمیر بندکشی ویژه سرامیکهای ضد اسید به دستورالعمل ها و توصیه های سازنده آنها توجه فرمایید.
در صورتی که سرامیکهای ضد اسید صنعتی در محل هایی به کار روند که در مجاورت اسید قرار نگیرند یا به عبارت دیگر خاصیت ضد اسید بودن آنها مدنظر نباشد می توان برای نصب سرامیکها از چسب ویژه سرامیکهای پرسلانی استفاده نمود. لیکن اکیداً توصیه می گردد بند کشی ها با خمیر بند کشی ضد اسید انجام گردد.
در هنگام نصب، بسته به سایز کاشی حداقل بند 3 الی 5 میلی متر رعایت گردد.
هنگام نصب کاشی ها مخصوصاً برای کف ها و دیواره های صنعتی، کف پارکینگ ها و به طور کلی محل هایی که در طول دوران بهره برداری در معرض وارد آمدن بارهای سنگین یا ضربه قرار می گیرند، از پر شدن سطح زیر سرامیک و باقی نماندن فضای خالی زیر آن اطمینان حاصل فرمایید.
برای کاشی کاری در فضاهایی که در معرض تفاوت دمای محیط در ساعات مختلف قرار می گیرد و به خصوص فضاهای باز که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند اجرای درز انبساط الزامی میباشد. فواصل اجرای درز انبساط بسته به شرایط محیطی بین 3 تا 5 متر از هر جهت و عرض آن 8 تا 11 میلی متر می باشد. لطفاً توجه فرمایید درز انبساط بایستی تا ضخامت کامل بستر ادامه یافته و برای پر کردن آن از مواد پرکننده با خاصیت شکل پذیری مانند فوم پلی اورتان استفاده شود. دیواره های درز انبساط باید به گونه ای با ملات / چسب ضد اسید پوشش داده شود که از نفوذ اسید به سطح زیرین کاشی کاری جلوگیری شود.
از آنجا که زمان گیرش ملات / چسب و خمیر بندکشی ویژه سرامیک ضد اسید ( شامل چسب های اپوکسی ) بسیار پایین بوده و پس از گیرش بسیار سخت گردیده و امکان جداسازی آنها از سطوح، بدون وارد آمدن آسیب به سطح سرامیک وجود ندارد، لذا ضروری است در هنگام نصب و بند کشی نسبت به پاک کردن اضافات ملات / چسب و خمیر بند کشی ویژه سرامیک ضد اسید اقدام گردد.
بندکشی سرامیکها را زمانی انجام دهید که عملیات بند کشی منجر به لق شدن یا به هم خوردن تراز کاشی ها نگردد. برای بندکشی از خمیر های مخصوص ضد اسید استفاده نمایید.
استفاده از خمیر بندکشی ویژه سرامیک های ضد اسید باید به نحوی اجرا گردد که هیچ گونه منفذ و روزنه ای در بین آن باقی نماند. نفوذ اسید از بند کاشی ها باعث تخریب و خوردگی بستر زیرین سرامیک می گردد.

 

تلفن تماس و مشاوره رایگان کاشی ضد اسید

جهت استعلام قیمت و دریافت راهنمایی: با همکارمان ( آقای فرقانی ) 09132588101 تماس بگیرید.

هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.

سایت کاشی سرام: قیمت کاشی ضد اسید | کویر | مرجان | البرز | تکسرام| سرامیک و آجر صنعتی ارزان

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا