انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشي گلسرام اردکان

انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشي گلسرام اردکان

کاشی های کاشي گلسرام اردکان دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشي گلسرام اردکان تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.

شرکت کاشي گلسرام اردکان در بهمن ماه سال 1381 در شهرستان اردکان ،در زميني به مساحت 210,000 متر مربع احداث شد و فاز اول آن در بهمن ماه 1386 با دو خط توليد به بهره برداري رسيد. فاز دوم در تیرماه 1388 با دو خط ديگر توليد به بهره برداري رسيد و در آذر ماه سال 91 چهار خط تولید سرامیک به مجموعه اضافه شد که مجموع هشت خط تولید دیجیتال شامل چهار خط تولید کاشی کف در سایزهای 50*50 ، 90*30 ، 60*60 و 60*30 و چهار خط تولید کاشی دیوار در سایزهای 50*25 ، 60*30 ، 50*30 و 60*25 می باشد و هم اکنون گلسرام ظرفيت توليد سالانه 3 ميليون متر مربع کاشي در طرحها ، رنگها و ابعاد مختلف را دارد. شرکت گلسرام هم اکنون قابلیت تولید روزانه 18000 متر کاشی دیوار و 22000 متر کاشی کف را دارد.

در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید. ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید. اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشي گلسرام اردکان هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

 

محصولات کارخانه کاشی گلسرام اردکان

انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشي گلسرام اردکان

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا