کاشی فخار رفسنجان

کاشی فخار رفسنجان

نوشته شده توسط مدیر سیستم 2367
انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشی فخار رفسنجان

کاشی های کاشی فخار رفسنجان دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشی فخار رفسنجان تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.
در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید.
ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید.
اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشی فخار رفسنجان هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

محصولات کارخانه کاشی فخار رفسنجان

سایت کاشی سرام: کاشی فخار رفسنجان

نظرات کاربران

جواد ثنایی در تاریخ 1398/02/03 12:01 گفت: پاسخ

سلام ،وقت بخیر در نیمه دوم سال قبل مقداری کاشی وسرامیک محصولات شما را از نمایندگی تان در مشهد واقع در بازار برجیس تز نوع درجه یک خریداری کردم متاسفانه بعد از مدت کوتاهی سرامیک های کف شروع به تغيير رنگ کرده است برایم بسیار جای تعجب است که بعد از همه نوع جنس تقلبی در بازار آشفته این مملکت حالا شاهداقلام این چنین هم باشیم


بالا