کاشی زرین خراسان

کاشی زرین خراسان

انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشی زرین خراسان

کاشی های کاشی زرین خراسان دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشی زرین خراسان تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.
در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید.

ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید.
اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشی زرین خراسان هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

شرکت صنایع کاشی زرین خراسان در سال 1374 در زمینی به وسعت 18 هکتار واقع در شهرستان تربت حیدریه در استان خراسان رضوی با تولید روزانه 5000 متر مربع کاشی دیوار به بهره برداری رسید. تولید در حد استاندارد های جهانی از یک سو و کیفیت مطلوب و استقبال گسترده بازارهای صادراتی از سوی دیگر منجر به اجرای طرح های توسعه در سال های 1379 و 1392 در این کارخانه گردید و در حال حاضر با تولید روزانه 15000 متر مربع کاشی دیوار در سایز های مختلف به صورت تماماً رکتیفای شده و با بهره گیری از تکنولوژی چاپ دیجیتال به یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولید کننده های کاشی دیوار در سطح بین المللی تبدیل شده است.

این شرکت در حال حاضر بالغ بر 40% از محصولات خود را به کشورهای عراق ، افغانستان ، پاکستان  آسیای میانه ، گرجستان و روسیه صادر می کند و چشم انداز توسعه صادرات و ورود به بازار های دیگر را در برنامه دارد. بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و دستیابی به اطلاعات تخصصی و بکارگیری تیم فنی مجرب و کارآمد به همراه تنوع در طرح ، سایز و همچنین استفاده از موقعیت استراتژیک مکانی از دلایل موفقیت و توسعه کمی و کیفی این شرکت بوده است.

محصولات کارخانه کاشی زرین

سایت کاشی سرام: کاشی زرین خراسان

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا