کاشی گلوبال

کاشی گلوبال

کاشی های کاشی گلوبال دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشی گلوبال تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.

در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید.


ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید.
اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشی گلوبال هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

 

تولید کننده کاشی دیواری لوکس (مشابه نمونه های وارداتی از چین)بوده که با مشارکت شرکای چینی در شهرستان نیشابور ایجاد گردیده است شروع تولیدات آن اوایل مهر ماه 91میباشد. درحال حاضرتولیدات این شرکت در سایز های 60×30 و 45×30در طرح های متنوع با قالب های ساده و برجسته و تک گل و نوار و به صورت کالیبره و دارای استاندارد می باشد ، بسته بندی ها در کارتن رنگی و شیلینگ شده و با پالت حمل می شود.

سایت کاشی سرام: کاشی گلوبال

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا