کاشی آسیا

کاشی آسیا

نوشته شده توسط مدیر سیستم 1715
انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشی آسیا

کاشی های کاشی آسیا دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشی آسیا تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.
در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید.
ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید.
اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشی آسیا هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

شرکت کاشی آسیا نجف آباد واقع در نجف آباد، منطقه صنعتی منتظریه فعالیت خود را از سال 1379 با ظرفیت اسمی تولید سالیانه 3,000,000 متر مربع کاشی دیوار و کف آغاز نمود. این شرکت با ارائه نو آوری های مستمر در طرح های به روز دنیا و نیز سایزهای متنوع ، با الهام از معماری های مدرن اروپایی و قابلیت چاپ دیجیتال پاسخگوی طیف وسیع سلایق مشتریان می باشد.

سایز های تولیدی شرکت که برای کلیه محیط ها کاربرد دارند عبارتند از : 50*20 ، 60*30 ، 60*60 ، 50*50 ، 40*40 ، 30*30 ، 25*25 ، 90*30 سانتیمتر. طرح توسعه آتی شرکت با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات اروپایی و طرح های روز دنیا، شامل تولید کاشی پرسلان لعابدار جهت پوشش تمامی فضاهای داخلی و خارجی و نمای ساختمان ها و نیز تولید کاشی با سایزهای طویل تا اندازه 120 سانتی متر می باشد.

محصولات کاشی اسیا اصفهان

سایت کاشی سرام: کاشی آسیا

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا