کاشی پرشین

کاشی پرشین

نوشته شده توسط مدیر سیستم 1773
کارخانه پرشین کاشی ایرانیان با دورنگاهی وسیع نسبت به صنعت کاشی و سرامیک در کشور و با استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا در سال 1389 تأسیس شده است

تمامی محصولات خود را در زمینه سرامیک کف پرسلان لعابدار با جذب اروپا تولید و زمینه صادرات این محصول را به کشورهای CE آب کمتر از 1% مطابق با استانداردهای معتبر از قبیل ترکیه – آذربایجان –گرجستان – ازبکستان – ترکمنستان- افغانستان- پاکستان- عمان و عراق فراهم آورده است.

محصولات این کارخانه با توجه به مقاوم بودن آنها در برابر سایش قابلیت استفاده در مناطق با ترافیک بالا مانند هتلها و فرودگاهها را دارد.

ویژگی مهم کاشی پرشین :

از جمله مهمترین کاربردهای محصولات این شرکت با توجه به خصوصیت متمایزجذب آب پائین و استحکام بالا می توان به استفاده در فضاهای خارجی ساختمان در هر شرایط آب و هوایی . مخصوصا در مناطق بسیار سرد اشاره کرد.

انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشی پرشین

کاشی های کاشی پرشین دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشی پرشین تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.
در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید.
ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید.
اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشی پرشین هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

سایت کاشی سرام: کاشی پرشین

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا