بانک تلفن و موبایل فروشندگان وفعالان کاشی و سرامیک کشور | بانک اطلاعات مشاغل

بانک تلفن و موبایل فروشندگان وفعالان کاشی و سرامیک کشور | بانک اطلاعات مشاغل

بانک اطلاعات کاشی سرامیک کارخانجات بازرگانی ها فروشندگان خرده فروشان عمده فروشان تولید کنندگان شماره تلفن و موبایل همراه لیست فروشگاهها آدرس و مشخصات کاشی فروشان

بانک اطلاعات صنعت کاشی و سرامیک

بانک شماره موبایل خدمات کاشی و سرامیک دارای تعداد 8000 شماره موبایل، تلفن و مشخصات می باشد که این بانک اطلاعات کاشی و سرامیک با توجه به تخصص سایت کاشی سرام در همین زمینه تهیه و جمع آوری شده است و ضریب خطای آن کمتر از 05 درصد می باشد.

شما میتوانید از یکی از گسترده ترین و بروزترین دایرکتوری بانک اطلاعات شماره همراه فروشندگان کاشی و سرامیک جهت تبلیغات پیامکی هدفمند و گسترده خود استفاده کنید. تهیه این فایل و ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره موبایلهای این بانک اطلاعاتی، میتواند نقش بسیار موثری در رونق کسب و کار شما داشته باشد.

قیمت این بانک اطلاعات، 650 هزارتومان هست که برای مدت محدودی با تخفیف ویژه فقط با پرداخت 390 هزار تومان می توانید آنرا تهیه نمایید و کسب و کارتان را گسترش دهید.

 

تلفن تماس بخش فروش و مشاوره

جهت راهنمایی: با همکارمان ( آقای فرقانی 09132588101 تماس بگیرید.

توجه: در صورت عدم پاسخگویی لطفا پیامک بدهید تا با شما تماس گرفته شود.

 

منابع جمع آوری بانک شماره موبایل خدمات کاشی و سرامیک

این شماره ها و آدرس ها از روزنامه های نیازمندی سطح کشور، مجله های تبلیغاتی محله ای، وب سایت های تبلیغاتی، کتاب های مرجع و اطلاع رسانی و اطلاعات صنفی این گروه صنعتی تهیه شده است.

 

محتویات:

این مجموعه در دو فایل عرضه می شود که یک فایل فقط شامل شماره موبایل می باشد که از آن جهت ارسال پیامک یا دعوت گروه و کانال تلگرامی می توان استفاده کرد. و فایل دوم حاوی: شماره تلفن، نام فروشگاه یا فروشنده، شهر و استان، آدرس و کدپستی می باشد.

این مجموعه در قالب یک فایل اکسل حاوی: شماره تلفن یا موبایل، نام فروشگاه یا فروشنده، شهر و استان، آدرس و کدپستی می باشد.

حجم فایل بانک اطلاعاتی شماره تلفن و مشخصات فروشگاهها ۳ مگا بایت و بصورت فایل اکسل می باشد.

 

بانک اطلاعات این بسته کامل کاشی و سرامیک کشور شامل مشخصات موارد زیر می باشد:

خرده فروشان کاشی وسرامیک ، عمده فروشان کاشی وسرامیک ، تولید کنندگان کاشی وسرامیک ، وارد کنندگان کاشی وسرامیک

شماره موبایل فروشندگان کاشی و سرامیک , بانک اطلاعات کاشی و سرامیک , شماره تلفن کاشی فروشان,شماره موبایل کاشی فروشان , بانک اطلاعات کاشی فروشان , لیست خرده فروشان کاشی و سرامیک

 

روش خرید بانک موبایل صنعت کاشی و سرامیک

شما به دو روش می توانید بانک اطلاعات موبایل خدمات کاشی و سرامیک را تهیه نمایید:

1- واریز وجه مذکور به کارت شماره 5859831031726507 بنام محمد کاظم فرقانی و ارسال "تاریخ و ساعت واریز وجه" به تلگرام 09132588101
که بلافاصله این مجموعه به موبایل شما تلگرام خواهد شد.
2- خرید بصورت آنلاین از سایت کاشی سرام که بلافاصله پس از خرید به ایمیل و تلگرام شما ارسال خواهد شد.

ضمنا بزودی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بصورت مستقیم و آنلاین، به این شماره موبایل ها، ایجاد خواهد شد.
هزینه ارسال هر صفحه پیامک فارسی یا انگلیسی به کل این بانک، 900000 ریال می باشد.

 

دریافت رایگان بانک موبایل کاشی و سرامیک

برای دریافت رایگان یک قسمت 100 تایی از این مجموعه شماره مویابل فعالان کاشی و سرامیک کشور در قسمت نظرات در زیر با درج توضیحات اعلام نمایید تا برای شما ارسال شود.

 

بازاریابی از طریق پیامک

نخستین و مهمترین بخش بازاریابی : بهترین و کم هزینه ترین و یا اقتصادی ترین راه برقراری ارتباط با جامعه هدف است که گاهی بدلیل پیچیدگی ها موجود می بایست برای جذب سهم بیشتری از بازار ابتدا الگوی طرح توجیه اقتصادی را ترسیم و در چند بخش شروع به بازاریابی نمود.

برای بازاریابی به روش پیامکی تنها وجود ابزار "پنل پیامک" و یا  "سامانه پیامک" کافی نیست و گروه های هدف و به نوعی انتخاب درست منابع وداده ها و یا به دست آوردن آن نیز خیلی مهم می باشد.

اکثر بازاریان و برند های معروف با ارسال انبوه پیامک حراج ها ، تخفیف ها و شرایط فروش را به اطلاع مشتری می رسانند. ضمن حفظ حریم خصوصی مشتریان اگر مجموعه ای که فعالیت خدماتی ، اقتصادی و ...  می نماید بطور مثال : فروشگاه زنجیره ای ، کلینیک درمانی ، تعمیرگاه ، فروشگاه پوشاک ، شرکت بیمه و .... اگر اطلاعات شما را داشته باشد  می تواند برای اطلاع رسانی یادآوری، تمدید ، تخفیف ، حراج  و .... مستقیم با ذکر نام شما اقدام به اطلاع رسانی نماید که منوط به این است که شما  این اطلاعات را به اختیار به آن مجموعه ها داده اید.

بانک مشاغل کاشی و سرامیک و بانك مشاغل كاشي و سراميك و بانک اطلاعات فروشندگان کاشی و سرامیک

مزایای مهم پیامک :

سرعت در انتقال پیام ، ثبت در تلفن همراه به عنوان مستند و مرجع ، احتمال خواندن پیام در بیش از 95 درصد ارسال ها ، دسترسی موبایل و تلفن همراه، امکان انتقال پیام مناسب از طریق پیام کاربران به یکدیگر که این موضوع هزینه ای برای تبلیغ کننده اولیه ندارد؛ فقط پیام و محتوای مناسب را به گروه هدف خوبه ارسال نموده و درخواست نموده اگر کسی نیاز داشت منعی برای ارسال این پیام به دیگران نیست.

 

تلفن تماس بخش فروش و مشاوره

جهت راهنمایی و خرید بانک اطلاعات کاشی و سرامیک: با همکارمان ( آقای فرقانی 09132588101 تماس بگیرید.

توجه: در صورت عدم پاسخگویی لطفا پیامک بدهید تا با شما تماس گرفته شود.

 

بانک اطلاعات مشتریان کاشی و سرامیک صادراتی

اگر شما تولید کننده کاشی و سرامیک در ایران هستید و تمایل دارید تا محصول خود را به کشورهای دیگر صادر کنید بنابراین این نیاز دارید تا به یک بانک اطلاعات در این زمینه دسترسی داشته باشید.

این بانک اطلاعات شامل مشتریان و تجاری هست که به دنبال کاشی و سرامیکهای ایرانی هستند تا آنرا به کشورهای عراق، روسیه، افغانستان، ازبکستان، ترکیه، سوریه، قزاقستان، پاکستان، گرجستان، قطر، ارمنستان، عمان، امارات و سایر کشورها صادر نمایند.

با توجه به اینکه برخی از این تجار و بازرگانان در خارج از ایران هستند بنابرین در صورت عدم پاسخگویی باید از طریق واتساپ یا ایمو یا تلگرام با آنها ارتباط برقرار کنید.

این بانک اطلاعات دارای اطلاعات تماس 350 مشتری صادراتی می باشد و آخرین بروزرسانی سال 1398 می باشد. ضمنا این لیست بصورت روزانه در حال آبدیت و اضافه شدن می باشد.

قیمت بانک مشتریان صادراتی پنج میلیون تومان می باشد که جهت اطلاعات بیشتر در مورد آن با تلفن: 03537282946 یا شماره همراه 09132588101 تماس بگیرید.

سيراميك ورخام - لجميع انواع السيراميك والرخام وشغل الحجر وشغل العازل الحرارى - جميع اعمال الصبغ والدزينات وورق الحائط - اعمال الديكورات الفيوتك مع الصيانة - معلم باكستاني سراميك بوسالان جرانيت رخام كاشي وتبوك تكسر تركيب - فني سيراميك جرانيت براسلان بلاط كاشي كربستنون رخام تكيسر تركيب حمامات مطبخ سراميك براسلان جرانيت باركيه بلاط كربستنون رخام كاشي تكيسر تركيب غرفات ممرا تحفه حمامات مطبخ مع ادوات صي عازل افتح الباب سكر الباب

تلفن تماس: 00989132588101

سایت کاشی سرام: بانک  تلفن و موبایل فروشندگان وفعالان کاشی و سرامیک کشور | بانک اطلاعات مشاغل

نظرات کاربران

محمد توکلی در تاریخ 1397/09/10 12:22 گفت: پاسخ

برای بازار یابی خیلی روش خوبی هست


بالا