قیمت سرامیک گرانیتی | گرانیت نانو پولیش | خرید کاشی گرانیتی | پرسلان

قیمت سرامیک گرانیتی | گرانیت نانو پولیش | خرید کاشی گرانیتی | پرسلان

کاشی گرانیتی در دمایی حدود 1200 درجه سانتیگراد پخته میشود. قیمت سرامیک گرانیتی بیشتر از پرسلان هست و استحکام آن بیش از 500 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع میباشدیعنی حدود دوبرابر پرسلان.

گرانیت قابلیت نصب در همه مکانها را دارد و فرمول بدنه سرامیک گرانیتی نیز مشابه سرامیک پرسلانی بوده، با این تفاوت که نسبت به آن جذب آب کمتری دارد (حدود 0.1 درصد) که باعث می شود که از یخ زدن آن جلوگیری کند. همچنین بر خلاف کاشی پرسلانی، فاقد پوشش لعاب است و جهت ایجاد سطحی براق و صیقلی، در مراحل آخر تولید پولیش میگردد. همچنین معمولا قیمت گرانیت ، قیمت سرامیک گرانیتی ، قیمت کاشی گرانیتی از سرامیک و پرسلان بالاتر هست.

 

معرفی گرانیت نانوپولیش کارخانه گرانیت کویر یزد

یکی از محصولات کارخانه کویر یزد "گرانیت 60x60 نانو پولیش" می باشد. این محصول در رنگهای سفید سوپر و رنگ کرم روشن و طرح های مختلف دیگر تولید می شود که سفید آن بیشتر برای مکانهای تجاری یا لوکس که قصد ایجاد جلوه ای مدرن در محیط دارند استفاده می شود. ساختار این محصول، گرانیت می باشد که استحکامی بالاتر از سرامیک و پرسلان دارد و از جمله کاربردهای این محصول جهت  مصارف صنعتی و کارخانجاتی می باشد که نیاز به نصب دستگاهها و تجهیزات چند تنی بر روی سطحی مستحکم دارند.

در زیر نمونه هایی از تصاویر این گرانیت را مشاهده می کنید:

 

کاشی سرامیک ضد اسید کویر مرجان البرز تکسرام     http://kashiceram.com/images/Blog/%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%20%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B4%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%B11.jpg   http://kashiceram.com/images/Blog/%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%20%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B4%20%D8%B6%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%B11.jpg

 

در زیر، فیلم طبیعی که از این گرانیت گرفته شده را می توانید مشاهده نمایید:

تلفن تماس و مشاوره رایگان سرامیک گرانیتی

جهت استعلام قیمت و دریافت راهنمایی: با همکارمان ( آقای فرقانی ) 09135224816 تماس بگیرید.

هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.

 

سایر طرح های گرانیت کویر یزد:

گرانیت پرسلان   گرانیت پرسلان   گرانیت پرسلان   گرانیت پرسلان   گرانیت پرسلان   گرانیت پرسلان

 

تلفن تماس و مشاوره رایگان سرامیک گرانیتی

جهت استعلام قیمت و دریافت راهنمایی: با همکارمان ( آقای فرقانی ) 09162523646 تماس بگیرید.

هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.

 

سرامیک گرانیتی

فناوری تولید سرامیک گرانیتی با هدف ایجاد تحول در تولید انواع پوشش های کف و نمای ساختمان ها، حدود دو دهه پیش در اروپا، پایه گرفت و به سرعت در جهان متداول گردید. سرامیک گرانیتی از ترکیب خاک رس با ویژگی های مشخص و فاقد کربنات به خصوص کربنات کلسیم است و در طی مراحل پخت با افزودن رنگ دانه طرح و رنگ مطلوب به دست می آید.

گرانیت پرسلان

از آنجا که این محصول فاقد لعاب است برای شیشه ای و براق نمودن سطح نهایی آن را توسط سنگ ساب پولیش می دهند. کاشی های گرانیتی اگر کاملا با طرح ابر و بادی باشند، معمولاً کل بدنه رنگی است. 


پروسه تولید گرانیت

در تولید بدنه ( بیسکوییت) های گرانیتی و پرسلانی، رنگ بدنه پس از پخت باید سفید باشد. لذا مواد اولیه انتخابی باید عاری از اکسید آهن باشد اما عملا دستیابی به چنین ماده اولیه ای امکان پذیر نیست ولی سعی می شود که کمترین اکسید آهن در مواد اولیه وجود داشته باشد. با توجه به اینکه در صورت کمبود اکسید آهن در ماده اولیه بهای آن افزایش می یابد و مصرف ماده اولیه گران مقرون به صرفه نیست در مواد اولیه مورد انتخاب در مجموع باید برای بدنه اکسید آهن کمتر ار %1 و در صورت امکان کمتر از %2.8 باشد.

 

رنگهای گرانیت پرسلان

در حالت عادی رنگ بدنه گرانیت و پرسلان، شیری رنگ می باشد که با افزودن رنگدانه ها به بدنة سفید استون ورهای پرسلانی می توان بدنه های رنگی تهیه کرد.

 

طرحهای معمولی کاشی گرانیتی:

1- فلفل نمکی

2- رگه ای

3- قالبهای رستیک – اعمال لعاب خشک

کیفیت رنگ پس از پخت بدنه های رنگی در برخی موارد به شدت تابع میزان سفید پختی بدنه است که از جمله این مواد رنگ آبی و سبز می باشد. روش تولید آن این است که با افزودن رنگدانه ها به دوغاب، دوغابهای رنگی تهیه می کنند.

 

روشهای افزودن رنگدانه

1- افزودن رنگ در بالمیل

2- اختلاط دوغاب رنگدانه با دوغاب بدنه سفید در میکسر مخصوص پس از تهیه دوغابهای رنگی، سپس از دوغابها گرانول تهیه می کنند.

گرانولهای رنگی برای تهیه بدنه های فلفل نمکی در میکسر مخلوط می شوند. میکسر مورد نظر استوانه ای از جنس استیل است که با شیب کمی تعبیه شده است و از یک قسمت گرانولهای مختلف با هم وارد آن می شوند و از سمت دیگر آن خارج می شوند.

داخل میکسر پره هایی وجود دارد که به افزایش اختلاط کمک می کند. گرانولهای مخلوط شده پرس شده و سپس پخت می شوند.

 

جذب آب سرامیک گرانیتی

 جذب آب سرامیک گرانیتی پس از پخت باید کمتر از 0.1 درصد و نزدیک صفر باشد. اما عملاً تا 0.5 درصد جذب آب در کارخانجات مختلف دیده می شود. کاشی های گرانیتی به صورتهای مات و براق به بازار عرضه می شوند.

 

لعاب گرانیت

 توجه داشته باشید که بر سطح کاشی گرانیتی لعاب اعمال نمی شود بلکه در واقع این بدنه ها بدون لعابند پس باید ترتیبی اتخاذ شود که سطح بدنه بدون اعمال لعاب به اندازه کافی شیشه ای و متراکم شود. اغلب کل محصول را و یا کسر بیشتری از محصول را توسط سنگ ساب پولیش می دهند و در نتیجه کاشی گرانیتی براق تهیه می شود.

 

ماده اولیه گرانیت

در پروسه تولید و انتخاب مواد اولیه، باید یکسری پارامترها رعایت شود:

1- در انتخاب مواد اولیه میزان Fe2O3 کمتر از %1 باشد.

2- از آنجایی که کربناتها باعث ایجاد تخلخل و در نتیجه فزایندة جذب آب قطعه می باشند لذا باید در استفاده از آنها حداقل ممکن رعایت شود.

 

تلفن تماس و مشاوره رایگان سرامیک گرانیتی

جهت استعلام قیمت و دریافت راهنمایی: با همکارمان ( آقای فرقانی ) 09135224816 تماس بگیرید.

هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.

قیمت سرامیک گرانیتی | گرانیت نانو پولیش | خرید کاشی گرانیتی | پرسلان

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا