کاشی نایین

کاشی نایین

نوشته شده توسط مدیر سیستم 901
شركت صنايع كاشي نايين (سهامي خاص) براساس مجوز صادره از طرف سازمان صنايع و معادن استان اصفهان در تاريخ ۱۳۷۹/۱۲/۲۵ براي توليد انواع كاشي و سراميك كف و ديوار تأسيس شده است.

طي ثبت شماره ۲۲۰ر تاريخ ۱۳۸۰/۱۱/۱۰ در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي شهرستان نايين با شخصيت حقوقي سهامي خاص ثبت گرديد. براساس مفاد ماده ۵ اساسنامه موضوع اصلي فعاليت شركت، توليد انواع كاشي و سراميك كف و ديوار و احداث، بسط و توسعه كارخانجات مربوط به تهيه، توليد، توزيع و فروش صنايع كاشي و سراميك و صنايع وابسته و ذيربط مي باشد.

• ماشين آلات

با توجه به مجوز اخذ شده عمليات ساخت كارخانه متعلق به شركت كاشي نايين از ابتداي سال ۱۳۸۰ در زميني به مساحت ۳۰۰,۰۰۰ متر مربع واقع در كيلومتر ۵ جاده نايين-اصفهان با۴۰,۰۰۰ مترمربع سالن هاي توليد و پشتيباني و ۱۴۰۰ مترمربع ساختمان اداري و خدماتي شروع و همزمان برنامه ريزي براي خريد ماشين آلات خط توليد شامل ۲ دستگاه بالميل، كانتينيوس، ۴ دستگاه پرس، ۲ دستگاه كوره و ساير تجهيزات و ماشين آلات مورد نياز از شركت ساكمي ايتاليا انجام گرديد. با پيشرفت و نهايتاً اتمام بخش عمده ساخت و ساز ساختمانهاي توليدي و خدماتي و همچنين خريد ماشين آلات ساخت داخل كشور، ماشين آلات خريداري شده از ايتاليا به محل حمل و عمليات نصب و راه اندازي به انجام رسيد به نحوي كه درسال ۱۳۸۵ توليد آزمايشي شروع و نهايتاً در تاريخ ۱۳۸۵/۰۶/۰۴ طبق پروانه بهره برداري صادره از طرف اداره كل صنايع و معادن استان اصفهان بهره برداري رسمي از خطوط توليد با ظرفيت ۶ ميليون مترمربع شروع گرديد و با آغاز بهره برداري محصولات توليدي شركت در اندازه ها و طرح هاي مختلف و متنوع مطابق با سلائق مشتريان و مصرف كنندگان روانه بازار گرديد به نحوي كه در مدت زماني كوتاه توانست حضور خود را به عنوان يك توليدكننده جديد، مبتكر و پيشرو در صنعت كاشي و سراميك بر ساير توليدكنندگان تحميل كرده و ديگران اين رقيب جديد را در بازار رقابت جدي بگيرند.

• طرح توسعه

از آنجايي كه اهداف بزرگتر و مهمتري را براي آينده شركت در نظر گرفته شده بود در اولين گام براي دست يافتن به بخشي از اهداف در زمينه تنوع بخشي به توليدات و عرضه محصولات با كيفيت برتر و طراحي زيباتر پس از گذشت حدود يكسال در تاريخ ۸۶/۱۱/۱۲ اقدام به اخذ مجوز افزايش توليد با طرح ها و اندازه هاي جديد با ظرفيت ۴ ميليون مترمربع نموده و در همين راستا اقدامات لازم براي خريد ماشين آلات مورد نياز از جمله پرس، كوره، خطوط لعاب، ماشين آلات چاپ و ساير ماشين آلات تكميلي به انجام رسيد.

با توجه به حجم سرمايه گذاري انجام شده و نحوه خريد و حمل ماشين آلات دركوتاه ترين زمان ممكن عمليات ساخت و ساز تكميلي و خريد و حمل ماشين آلات انجام و نهايتاً در مردادماه يك هزار و سيصد و نود، طرح توسعه با توانمندي توليد انواع محصولات كاشي و سراميك در اندازه هاي بزرگ (۸۰*۴۰، ۶۰*۶۰، ۹۰*۳۰، ۹۰*۶۰، ۹۰*۱۵ و ۱۲۰*۶۰) و توليدات لوكس و باظرفيت اسمي ۳ ميليون مترمربع در سال به بهره برداري رسيد.توانمندي هاي توليدي شركت اين امكان را در زمينه توليدات جديد با طرح ها و نقش هاي زيبا و جذاب فراهم نموه به نحوي كه اكنون به عنوان پيشتاز اين صنعت در ايران و حتي فراتر از مرزهاي ايران مطرح مي باشد. تكنولوژي جديد، ماشين آلات جديد چاپ، امكانات تحقيقاتي و آزمايشگاهي و مديريت روزآمد به عنوان مهمترين ابزارهاي پيشرفت و توسعه شركت در بازار رقابت قابل توجه مي باشد.

انواع کاشی و سرامیک کارخانه کاشی نایین

کاشی های کاشی نایین دارای انواع و اقسام طرح های متنوع است. در هنگام خرید باید دقت شود که برای چه مکانی کاشی می خواهید و بر آن اساس محصول باکیفیت انتخاب کنید.

کارخانه کاشی نایین تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.
در وبسایت کاشی سرام این امکان فراهم شده است تا بتوانید انواع کاشی و سرامیک از کارخانه های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و انتخاب خوبی داشته باشید.
ضمنا شما می توانید در سایت کاشی سرام یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی ایجاد کنید و محصولات کارخانجات مختلف را معرفی و عرضه نمایید.
اگر شما نماینده یا فروشنده محصولات کارخانه کاشی نایین هستید، با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی ، این محصول را به دیگران عرضه نمایید.

سایت کاشی سرام: کاشی نایین

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا