کاشی بین کابینت

کاشی بین کابینت

نوشته شده توسط مدیر سیستم 6228
کاشی بین کابینت می تواند در سایز های بزرگ و کوچک تولید شود. اما به راستی کدام طرح و مدل ها می توانند زیبا تر از بقیه جلوه کنند و خود بیشتر در منزل نمایان کنند؟

کاشی بین کابینت بسیاری بر این عقیده هستند که انتخاب طرح کاشی و سرامیک امری است کاملا اختیاری و هر کسی می تواند سلیقه ای داشته باشد. ما نیز ان موضوع را رد نمی کنیم، اما به طور کامل نیز آن را نمی پذیریم. یکی از دلایل اصلی این موضوع تجربه بالایی است که بر اثر فروش کسب کرده ایم و می توانیم به شما در زمینه انتخاب بهترین و زیباترین طرح کاشی و سرامیک کمک کنیم.

برای مثال ما به شما می گوییم که کدام طرح ها در ایران بیشترین فروش را دارند. در بین آن ها نیز کدام طرح ها برای شهرستان فروش بیشتری دارند و کدام یک در تهران بیشتر به فروش می رسند. از این رو شما می توانید طرح های مد روز و شیک را برای منزل و یا مکان تجاری خود انتخاب کنید.

البته کاشی و سرامیک ها بسته به مکانی که می خواهند کار شوند دارای تفاوت هایی هستند. تنوع نیز به مانند تفاوت در این محصولات بستگی به جایی دارد که شما می خواهید آن را کاشی و یا سرامیک کنید. به فرض مثال برای قسمت بین کابینتی که به اصطلاح از کاشی و سرامیک بین کابینت استفاده می کنند، طرح های زیادی وجود دارد در حالی که برای کف سرویس های بهداشتی شاید تنوع آنچنان بالا نباشد.

 

مدلهای کاشی بین کابینت

سایت کاشی سرام: کاشی بین کابینت

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا