انواع موزايك ، خريد و فروش

انواع موزايك ، خريد و فروش

نوشته شده توسط مدیر سیستم 6307
موزايك کف پوشی است متراکم ، در حقیقت یک جور بتن است که تراکم خود را یا از طریق فشار پرسی و یا از طریق لرزش به دست می آورد.

لطفا برای مشاهده قیمت انواع موزايك به سایت کاشی سرام مراجعه کنید :

سایت کاشی و سرامیک: www.kashiceram.com

موزايك

موزايك کف پوشی است متراکم ، در حقیقت یک جور بتن است که تراکم خود را یا از طریق فشار پرسی و یا از طریق لرزش به دست می آورد و از ماسه ، سیمان ، سنگ دانه، پودر سنگ و آب در ابعاد و طرح های گوناگون وجوددارد. به طور کلی موزايك از دو سطح تشکیل شده است :

۱.  لایه رویه و یا رنگ موزايك :

این لایه که نقش موزايك را تشکیل میدهد و در آن از پودر سنگ ، سیمان، آب و از ترکیبات دانه بندی شده و رنگی استفاده شده است .

2. لایه زیرین یا نارین:

این لایه از موزائیک دارای ضخامت بیشتری نسبت به لایه رویه می باشد نقش تحمل فشار را نیز بر عهده دارد. و مانند لایه رویه از سیمان ،آب و ماسه تشکیل شده است.

روشهای تولید موزائیک :

1.       روش پرسی :

در این مورد اعمال فشار با استفاده ازدستگاه پرس باعث ایجاد تراکم در موزائیک می شود. که این فشار بسته به ابعاد و نوع سنگ دانه های به کار رفته متغییر می باشد. موزايك هایی که از این طریق تولید میشوند حتما نیاز به ساب خوردن دارند.( دو قشری)

2.      روش ویبره ای:

در این مورد اصلا فشاری وجود ندارد وعمل تراکم و یکنواخت سازی به کمک دستگاه لرزاننده انجام می گیرد و معملا به علت داشتن سطحی صاف نیاز به ساب ندارد اما نوعی از موزائیک های ویبره ای هستند که درآنها سنگ تزیینی به کار رفته است و عمل سایش بر روی آنها انجام می گیرد.( تک قشری)

انواع موزايك :

1.     موزايك ها گرانیتی و معمولی

2.      موزايك های ویبره ای

موزايكهای تک لایه ای بدون ساب خوردن وفشار پرسی می باشد و برای تولید آن به دستگاه های پیچیده ای نیاز ندارد . تنها یک همزن ،یک دزاتور ( پیمانه کن ) ویک تسمه نقاله به طول ۱۰_۱۲ مجهز به ویبراتور کافی است .

روش تولید آن بدین ترتیب است که مواد پساز مخلوط شدن توسط پیمانه کن به میزتن مورد نیاز هر قالب ، درون قالبهای لاستیکی ریخته می شوند و بر روی نوار نقاله قرار می گیرند که این نوار لرزان است و باویبره کردن مواد باعث خارج شدن هوای از بین مواد موزايك می شود و قالب ها را به مدت ۵ ساعت می گذارند خشک شود سپس قالبها را جدا می کنند و موزايك ها را درون آب می خوابانند و بعد بسته بندی می کنند.

3.     موزايك شسته:

تولید این موزايك مانند موزايك های گرانیتی و معمولی می ماند با این تفاوت که مدتی که موزايك در گرم خانه می مانند تاآب فیزیکی خود را از دست بدهد ۵ساعت می باشد و پس از آن در زمان ساب نیز به صورت متفاوتی بابا موزايك عادی ساب می خورند بدین گونه که در دستگاه ساب آنها به جای کله های ساب (سنگ سمباده) فرچه های سیمی است که در ۳مرحله که به ترتیب از زبر به نرم قرار گرفته اند موزايك ها را پرداخت می کنند ودر زمان ساب نیز آب با فشار بر روی موزايك ها پاشیده می شود.

4.      موزايكها تک لایه ای:

نوع دیگر موزايك وجود دارد که بیشتر درکشورهای آلمان و ایتالیا تولید شده و استفاده می شود .این موزايك تک لایه بوده وبه علت وزن کم در ساختمانهای چندین طبقه ازآن استفاده می شود این نوع موزايك فاقدقسمت زیرین یا نارین است و در آن سنگ دانه های بسیار ریز استفاده شده است ولی به طورکلی روش تولید آن مانند موزايك گرانیتی می باشد و در قسمت پرس نیز در زیر پرس کانالهایی وجود دارد که بر روی آن  است که پرس شده و آن کاملا خارج می شود.

طبقه بندی موزايك ها بر اساس شکل ظاهرو نمای سطح رویه :

1.      موزايك سیمانی:

موزايكی که در سطح رویه فاقد سنگ دانه های تزئینی است و تنها دارای شیار و طرحهای ساده است.

2.     موزايك سنگ دار:

موزايكی است که در سطح رویه ی آن ازسنگ های تزئینی استفاده شده است و به ۳صورت شیاردار(طرح دار)، صاف، شسته ساخته می شود و برحسب اندازه و قطر دانه های سنگی قابل مشاهده به ۵دسته تقسیم می شوند.

3.    موزايك شیاردار:

موزايكی است که در سطح رویه آن به اشکال مختلف دارای فرورفتگی و برجستگی بوده و به عنوانه فرش کف پیاده رو و محوطه استفاده می شود.

4.     موزائیک شسته :

موزائیکی است که در سطح آن دانه های شنبه صورت برجسته نمایان ست.

5.     موزائیک پلاکی:

موزائیکی است که در سطح رویه آن مصال حساختمانی سخت و صیقل پذیر وجود دارد و اندازه این سنگها برحسب ابعاد موزائیک متفاوت است و به صورت صاف ساخته می شود.

 

پایان موضوع: موزايك

 

در سایت کاشی سرام شما میتوانید کالاهایتان را با نام خود و یا با نام سایت کاشی سرام به فروش برسانید.
با استفاده از سرویس حمایتی کاشی سرام شما می توانید با اطمینان از دیگران خرید کنید و پس از تایید، مبلغ کالا به حساب فروشنده واریز می شود.
ایجاد آگهی در سایت کاشــی ســـرام بصورت رایگان میباشد

 

KashiCeram.Com     وبسایت کاشی سرامقیمت انواع موزايك کاشی شرکت موزايك لیست قیمت موزايك انواع کاشی شرکت موزايك قیمت انواع سرامیک شرکت موزايك لیست قیمت انواع سرامیک شرکت موزايك قیمت انواع کاشی موزايك   لیست قیمت انواع کاشی موزايك قیمت انواع سرامیک موزايك لیست قیمت انواع سرامیک موزايك خرید موزايك کاشی سرامیک ارزان قیمت کاشی و سرامیک فروش انواع موزايك کاشی سرامیک قیمت کاشی سرامیک سرامیک کف موزايك کاشی حمام موزايك و دستشویی موزايك لیست قیمت کاشی موزايك سرامیک موزايك و محصولات کاشی و سرامیک شرکت موزايك لیست قیمت کاشی سرامیک موزايك و محصولات کاشی و سرامیک موزايك کاشی سرام کاشیسرام موزايك موزايك موزائیک موزايك کاشي سرام کاشيسرام موزاييک موزايك موزائيک موزايك كاشي سرام كاشيسرام موزاييك موزايك موزائيك موزايك آجر موزايك اجر موزايك می کشد

قيمت انواع کاشي موزايك ليست قيمت انواع کاشي موزايك قيمت انواع سراميک موزايك ليست قيمت انواع سراميک موزايك خريد کاشي سراميک ارزان موزايك قيمت کاشي و سراميک فروش انواع کاشي سراميک قيمت کاشي سراميک موزايك سراميک کف موزايك کاشي حمام و دستشويي ليست قيمت کاشي موزايك سراميک و محصولات کاشي و سراميک موزايك 
قیمت انواع کاشی شركت موزايك لیست قیمت انواع کاشی شركت موزايك قیمت انواع سرامیک شركت موزايك لیست قیمت انواع سرامیک شركت موزايك قيمت انواع كاشي موزايك ليست قيمت انواع كاشي موزايك قيمت انواع سراميك موزايك ليست قيمت انواع سراميك موزايك خريد كاشي از سراميك ارزان قيمت كاشي و سراميك موزايك فروش انواع كاشي سراميك موزايك قيمت كاشي سراميك موزايك سراميك كف موزايك كاشي حمام و دستشويي موزايك ليست قيمت موزايك كاشي سراميك موزايك و محصولات موزايك 
كاشي و سراميك موزايك لیست قیمت خرید فروش موزايك کاشی و سرامیک موزايك ليست قيمت موزايك خريد موزايك و سراميک موزايك كاشی و سرامیك موزايك كاشي و سراميك 30 در 30 40در40 20 در 20 50در50 60در6030 در 90 30در90 50 در 50 60 در 60 40 در 40 30 در 90 10 20 70 80 100 کاشي سراميک موزايك موزايك موزائیک موزايك موزاييک موزايك موزائيک موزايك موزاییك موزايك موزائیك موزايك موزاييك موزائيك موزايك آجر موزايك اجر موزايك شرکت موزايك شركت موزايك

سایت کاشی سرام        KashiCeram.Com

در سایت کاشــــی ســــرام شما میتوانید فروشگاه اختصاصی موزايك ایجاد کنید و کالاهای موزايك خود را به  فروش بگذارید یا اینکه می توانید از دیگران خرید کنید.

ورود به سایت کاشی سرام        KashiCeram.Com

پخش کاشی وسرامیک از انبار تهران و انبار کارخانه ،  پخش مستقیم کاشی و سرامیک به مسکن مهر موزايك،  پخش کاشی و سرامیک موزايك به انبوه سازان ،  صادرات کاشی موزايك و سرامیک موزايك مسکن مهر است

 

لطفا برای مشاهده موزايك به سایت کاشی سرام مراجعه کنید :

سایت کاشی و سرامیک: www.kashiceram.com

سایت کاشی سرام: انواع موزايك ، خريد و فروش

نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا