ایزوگام | لیست قیمت عمده خرید و فروش ایزوگام شرق مشهد دلیجان و ...

ایزوگام | لیست قیمت عمده خرید و فروش ایزوگام شرق مشهد دلیجان و ...

لیست قیمت خرید و فروش ایزو گام شرق مشهد دلیجان شفق طلایی نگار شمال عایق اصل نگین قمر جنرال کیان بر حسب هر متر خام ایزوگام و بدون اجرا و نصب می باشد.

ایزوگام شرق مشهد با کد 6736 هر متر 6500
ایزوگام شفق شرق دلیجان هر متر 4500
ایزوگام شرق طلایی دلیجان هر متر 5000
ایزوگام نگار شرق دلیجان هر متر 4700
ایزوگام شرق کیان هر متر 5000
ایزوگام عایق اصل شرق هر متر 5000
ایزوگام نگین بام شرق هر متر 4500
ایزوگام شوق شرق  دلیجان هر متر 4000
ایزوگام قمر شرق هر متر 4000
ایزوگام جنرال شرق هر متر 4500
 

موارد قابل توجه در قیمت ایزوگام

1 ـ قیمت ها بر حسب هر متر خام ایزوگام و بدون اجرا و نصب می باشد.
 
2 ـ تمامی ایزوگام ها، فویلدار می باشند.
 
3 ـ هر رول ایزوگام 10 متر مربع می باشد.
 
4 ـ وزن ایزوگام بستگی به نوع ایزوگام و مواد تشکیل دهنده آن دارد. وزن استاندارد ایزوگام 40 تا 42 کیلوگرم می باشد.
 
5 ـ ضخامت استاندارد ایزوگام 4 میلیمتر است.
 

برند ایزوگام شرق

امروزه برند ایزوگام شرق در بازار ایزوگام طرفداران زیادی پیدا کرده است و به همین دلیل بیشتر تولید کنندگان ایزوگام یک نوع از تولیدات خود را به برند شرق اختصاص داده اند تا بتوانند در بازار ایزوگام فروش خوبی داشته باشند.
 
به همین منطور ما هم در وب سایت کاشی سرام تعدادی از برندهای ایزوگام شرق را با قیمت مناسب برای شما مشتریان عزیز معرفی کرده ایم.
 

تلفن تماس بخش مشاوره رایگان

جهت مشاوره، راهنمایی و استعلام قیمت محصولات: با همکارمانآقای فرقانی ) شماره های: 09162523646 , 09369214734 تماس بگیرید.

لطفا هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.

 

آموزش نصب ایزوگام

آموزش نصب ایزوگام ایزوگام عایقی رطوبتی جهت محافظت پشت بام در مقابل رطوبت وعوامل جوی است. مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام عبارتند از قیر و الیاف مصنوعی. ایزوگام ها دارای ابعاد 1 متر در 10متر بوده و ضخامتشان حدود 4 میلیمتر است. از ویژگی ها و مزایای ایزوگام می توان به محافظت در مقابل رطوبت، سهولت در اجرا در مقایسه با عایق کاری های قدیمی از جمله قیر و گونی و جذب بالای حرارت به ویژه در ایزوگام آلومینیومی اشاره کرد. مناسبترین زمان برای نصب ایزوگام یک روز آفتابی است. در روزهای سرد یعنی دماهای زیر 5 درجه سانتیگراد به دلیل احتمال ترک برداشتن لایه ها بهتر است از نصب خودداری شود.
 

الزامات پیش از نصب ایزوگام

پیش از شروع نصب ایزوگام باید سطح را کاملا شسته و جارو کنیم. پس از خشک شدن کامل سطح می توان کار ایزولاسیون را شروع کرد. همچنین باید سطح مورد نظر فاقد ترک های بالای یک سانتیمتر باشد که در این صورت باید این ترک ها با خمیر ماستیک یا سیمان پر شوند.
همچنین قبل از شروع کار نصب ایزوگام، سطح باید زیرسازی شود. زیرسازی سطح به جنس اولیه پوشش بام بستگی دارد. پوشش اولیه بام معمولا موزاییک، سیمان یا آسفالت است. مواد معرفی شده را با مقادیر معین بر روی سطح کار پاشیده و به مدت 24 ساعت برای خشک شدن این مواد صبر کنید. 
اگر سطح کار موزاییک باشد ابتدا با سیمان، دوغاب کاری کرده سپس از مشتق قیری محلول در حلال نفتی استفاده کنید. 
اگر سطح کار سیمانی باشد، باید 280 گرم مشتق قیری محلول در حلال نفتی به ازای هر متر مربع جهت پوشش سطح کار مورد استفاده قرار گیرد.
اگر سطح کار آسفالت باشد، باید 300 گرم مشتق قیری رقیق شده در آب به ازای هر متر مربع جهت پوشش سطح کار مورد استفاده قرار گیرد.
پس از خشک شدن زیر کار، اطمینان حاصل کنید که سطح تمیز و عاری از آلودگی و خاک می باشد.
 
به علاوه بهتر است قبل از شروع کار نصب ایزوگام بر روی پشت بام، کلیه اشیاء فلزی مانند کولر، منبع انبساط، منبع های ذخیره آب و آنتن برداشته شده و سطح کار برای نصب ایزوگام کاملا آزاد باشد. در ادامه مراحل نصب ایزوگام به تفصیل بیان شده است.
 

مراحل نصب ایزوگام

قبل از بیان مراحل نصب ایزوگام، وسایل مورد نیاز جهت نصب ایزوگام را معرفی می کنیم؛
 
- مشعل مخصوص ایزوگام کاری Torch
- کاتر
- لباس کار و کفش مخصوص کار یعنی کفشی که کف آن صاف باشد، کلاه ایمنی و دستکش نسوز
- کمچه و ماله
- جارو
 
پس از فراهم آوردن لوازم و وسایل لازم به سراغ نصب می رویم . به خاطر داشته باشید نصب ایزوگام دارای اصولی است که اگر به درستی اجرا نشود، ایزوگام مقاومت لازم در برابر عوامل جوی را نخواهد داشت و طبیعتا طول عمر آن کاهش می یابد. 
برای شروع کار فقط چند رول ایزوگام را به محل نصب بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول ایزوگام حدود 40 الی 45 کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول ایزوگام در یک نقطه بام می تواند خرابی به همراه داشته باشد.
 
- در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول ایزوگام 1 متر است و رول ها باید حدود 10 سانتیمتر از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی 90 سانتیمتری علامت گذاری می شود.
 
- تمام سطوح ایزوگام کاری شده باید به طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام پنج درصد می باشد.همچنین باید جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه ایزوگام نصب می کنیم. دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر ایزوگام نصب می کنیم و سپس ایزوگام کل بام را اجرا می کنیم.
- بهتر است در جانپناه، راه پله و سایر سطوح عمودی تا ارتفاع 50 سانتی متر ایزولاسیون از طریق نصب ایزوگام صورت گیرد. با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.
- زیر سطح کولر یا هر منبع آبی دیگری لایه های دو متری نصب شود.
 
- قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. در صورتی که نایلون ضخیم باشد پیش از حرارت دادن باید کنده شود. در هر صورت به خاطر داشته باشید حرارت بیش از حد نیاز باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد. همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق رطوبتی کاملا به سطح کار نچسبیده و باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.
- پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر، از نقطه وسط عرض آن لایه را به دو طرف هدایت می کنیم تا لایه ای صاف و عاری از حباب های هوا داشته باشیم و مطمئن شویم که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است. 
- آخرین مرحله اتصال همپوشانی های ورق های ایزوگام نصب شده است که باید با دقت فراوان و با کمک شعله کم مشعل انجام شود.
 
 
به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است ایزوگام کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام بر روی دیوار لبه نود درجه را ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار 45 درجه می باشد.
 

تلفن تماس بخش مشاوره رایگان

جهت مشاوره، راهنمایی و استعلام قیمت محصولات: با همکارمان ( آقای فرقانی ) شماره های: 09162523646 , 09369214734 تماس بگیرید.

لطفا هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.

سایت کاشی سرام: ایزوگام | لیست قیمت عمده خرید و فروش ایزوگام شرق مشهد دلیجان و ...

محصولات مرتبط


نظرات کاربران

تاکنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

بالا