Midi Sleeve Tunic dress
برای بزرگنمایی دبل کلیک کنید
شناسه کالا: 788

بانک اطلاعات سازندگان ساختمان های در حال ساخت

زمان فروش کالا به پایان رسید!
با 50% تخفیف!
متفرقه

ابعاد:
0x0 Cm
موجودی:
99 مجموعه
هزینه ارسال:
پس کرایه
شهر بارگیری کالا: تهران
تعداد درخواستی:
مجموعه
890,000تومان 445,000تومان
InfoKashi
مشاهده فروشگاه: بانک اطلاعات موبایل کاشی و سرامیک
شماره تماس فروشنده
09132588101
لطفا هنگام تماس یادآور شوید که از طریق سایت کاشی سرام تماس گرفته اید.
کالای شبیه به این دارید؟ در کاشی سرام بفروشید
فروش عادی
هم اکنون میتوانید این کالا را بخرید و آنلاین پرداخت کنید!
ضمانت بازگشت وجه
در صورت عدم رضایت، کاشی سرام بازگشت پول شما را تضمین میکند
تاریخ ثبت کالا: جمعه 19 مهر 1398 ساعت 23:19:24
آخرین فرصت برای خرید: یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 15:55:31

بررسی کالا:

بانک اطلاعات سازندگان ساختمان های در حال ساخت

این فایل برای همه شرکتهای ساختمانی مورد استفاده میباشد و شماره موبایل سازندگان ساختمان یکی از ارکان های یک شرکت ساختمانی است، به طوری که شما باید در بازار رقابتی بتوانید در سریع ترین حالت ممکن با سازنده ارتباط بگیرید و اقدام به معرفی محصول و خدمات خود کنید.

یکی از راهکارهای کم هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی به سازندگان میباشد ولی این طور گمان نکنید که با ارسال یک بار ارسال پیامک شما میتوانید به نتیجه برسید و منتظر باشید که سازنده با قرارداد امضا کند،خیلی از شرکتهای رقیب در تلاشند که بازار ساختمان را مال خود کنند.شما باید به صورت هفتگی و منظم ارسال پیامک داشته باشید تا برند محصول و خدمات شما گوشه ایی از ذهن سازنده را در برگیرد،شما با این کار سرمایه بلند مدت انجام میدهید و همیشه به خاطر داشته باشید با پیگیری مداوم نتیجه حاصل میشود.

یک بازاریاب و شرکت موفق کسی است که با داشتن بانک اطلاعات سازندگان ساختمان بتواند بهترین استراتژی فروش را اجرایی کند،شما باید در برنامه ریزی تبلیغاتی خود تماس تلفنی و بازاریابی حضوری خود را داشته باشید،زمانی نتیجه حاصل میشود که شما کاربران گرامی برنامه بلند مدت داشته باشید.شما باید محصول خود به سازندگان ساختمان بفروشید و شما با داشتن بانک اطلاعات ساختمان سازان فقط گام اول را برداشته اید و در ادامه کار شما باید با ذکاوت و داشتن چندین استراتژی همزمان با سازنده در ارتباط باشید.

بانک اطلاعات ساختمان سازان یکی از فاکتور های مهم رونق بخشیدن به کسب و کار در فضای بازار ساختمانی ست. صرفا داشتن یک بانک اطلاعات ساختمان سازان با شغل شما ارزش چندانی ندارد. بلکه تبلیغات خوب باعث دیده شدن شما در بازار رقابتی ساختمان می شود.

شما با آگاهی کامل در خرید به ما کمک میکنید تا بتوانید بهترین پشتیبانی و خدمات را به شما کاربران گرامی ارائه دهیم.

 

تعداد شماره و پروژه 10000 رکورد

قیمت: 480 هزار تومان

 

کاربران گرامی با خرید شماره تلفن سازندگان ساختمان در ابتدا کار تعداد 10000 پروؤه ساختمانی با اطلاعات کامل ساختمان از ما دریافت میکنند

لازم به ذکر است:تعداد شماره موبایل سازندگان ساختمان قطعا بیشتر از اطلاعات جمع آوری شده شرکت ما میباشد، ولی مجموعه ما سعی دارد با جمع آوری تعداد رکورد پایین تر، اقدام به کنترل کیفیت و بروز بودن اطلاعات دارد.شما با تماس تلفنی میتوانید تعداد پروژه بیشتری را در کمپین بازاریابی خود پیدا کنید ، چون یک شخص سازنده قطعا ساختمانهای در حال ساخت دیگری را در دست اجرا دارد.ب ه طور مثال ممکن است یک شخص فعال سازنده در خیابان x مالک ساختمان باشد و در محله دیگر به عنوان پیمانکار و یا مهندس ناظر فعالیت کند،همیشه این نکته را توجه کنید که شما باید در بازاریابی شخص را به این آگاهی برسانید که محصولات و خدمات با کیفیت و با نازلترین قیمت را دارید تا بتوانید اطلاعات پروژه های دیگر سازندگان را دریافت کنید.


شماره تلفن ساختمان سازان

شماره تلفن ساختمان سازان برای پیمانکاران و فروشندگان مصالح می تواند فرصت خوبی باشد تا مشتریان فعال در این عرصه را پیدا کرده و کسب و کار خود را رونق دهند. شما می توانید با خرید بانک اطلاعات ساختمان شهر تهران و سایر شهرستان های ایران، بازاریابی خود را هدفمند تر دنبال کنید.

آیا شما فروشنده ی سیمان هستید؟ یا کسب و کار شما خدمات ساختمانی مثل تأسیسات را ارائه می دهد؟ در هر حوزه ای که هستید به راحتی می توانید با استفاده از بانک اطلاعات ساختمان تبلیغات کنید.

برای مثال شما اگر فروش سنگ ساختمانی انجام می دهید، کافی است در بانک اطلاعات ساختمان سازان خود مرحله ی نازک کاری را جستجو کنید. با توجه به اینکه پکیج های بانک اطلاعات جمع آوری شده ی ما براساس مراحل پروژه های ساختمانی در حال ساخت دسته بندی شده اند. در نتیجه بانک اطلاعات ساختمان که در مرحله ی نازک کاری هستند برای شما رویت می شود. و به راحتی می توانید با استفاده از اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت نمایش داده شدهف اقدام به بازاریابی و تبلیغات نمایید.

شما کاربران گرامی که زمینه فعالیت شما در مرحله گچ و خاک و نازک کاری هستش باید این نکته را متذکر شویم که:

برخی شرکت های ساختمانی مدعی آن هستند که امکان ارائه بانک اطلاعات ساختمان سازها به تفکیک مرحله ساخت در مرحله نازک کاری می باشند. اما با توجه به تحقیقات صورت پذیرفته این امر امکان پذیر نیست. زیرا طی چند سال اخیر روش های ساخت تغییر نموده است و مراحل نازک کاری ، ترتیب مشخصی را دنبال نمی کند، به عنوان مثال در زمانی که شخصی پوشش کف ساختمان را کار میکند، فرد دیگری مشغول کار در سقف است و یا آنکه برخی واحدها زودتر از طبقات دیگر پایان یافته و در حال نصب کابینت و دکوراسیون داخلی می باشند .پس نتیجه میگیریم که تنها اطلاعاتی که به صورت دقیق میسر می باشد ، آن است که سازندگان در چه تاریخی وارد مرحله نازک کاری شده اند و نه بیشتر.

پس شما نباید زیاد روی مرحله ساخت حساس باشید،چون تجربه میدانی ثابت کرده است که سازندگان ساختمان ترتیب مراحل پروژه را ممکن است مثل قدیم رعایت نکند، از شما کاربران خواهشمندیم که با داشتن شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران ،ذهن خود را بر این مبنا قرار ندهند که ساختمان باید به مرحله ساخت خود رسیده باشد، چون یکی از دلایل این میباشد که شخص ساختمان سازان همیشه قبل از به طور مثال رسیدن به دیوارچینی ،اقدام به خرید بلوک و آجر برای ساختمان خود میکند تا مصالح در زمان مناسب و با برنامه ریزی شده به مرحله ساخت برسد.

نکته آخر اینک شما باید حداقل 2 ماه از مرحله ساخت مورد نظر با شخص سازنده در تماس باشید ، به اصطلاح بازار شخص را تو آب نمک نگه دارید.شرکت موفق با داشتن شماره موبایل سازندگان ساختمان تهران از ماه های پیش شخص سازنده را مورد نظر دارد و با ذکاوت رابطه خود را با شخص سازنده حفظ میکند.

نوع کالا: خدمات مرتبط
نوع فروش: عادی
حداقل امکان سفارش: 1
محل بارگیری: تهران

مشتریانی که میخواهند این کالا را بخرند:

تا کنون هیچ پیشنهادی ثبت نشده است.
تا کنون هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید!

برای ارسال سوال خود باید ابتدا وارد سایت شوید.
بالا